Wyspy Kanaryjskie – ferie zimowe

Termin: 9 - 16 luty 2019

Skipper: Lech Lewandowski

Jacht: Sun Odyssey 449 (2017)Cena za osobę: 1500zł

Rejs turystyczno - żeglarski z elementami szkolenia

rezerwuj

OPIS TRASY

lanzarote260W sezonie zimowym 2018/2019 zapraszamy na niezapomniane rejsy jachtem po Wyspach Kanaryjskich zwanymi także nie bez przyczyny Wyspami Szczęśliwymi. Zaplanuj z nami swoje zimowe wakacje na Wyspach Kanaryjskich. Zapraszamy na pokład naszego dzielnego jachtu, którym będziemy żeglować po najpiękniejszych miejscach naszych ukochanych Kanarów.

Z nami zobaczysz najpiękniejsze między innymi klify Los Gigantes, skalne organy na Gomerze, wejdziemy lub wjedziemy na Teide, a wieczorem spróbujemy najlepszych ośmiornic. Mamy też swoje ulubione wina z Lanzarote, które chętnie zarekomendujemy.

W czasie rejsu postaramy się odwiedzić 3 wyspy, a jeśli pogoda w połączeniu z chęciami i umiejętnościami załogi pozwoli to nawet 4 wyspy. Rejsy są przeznaczone dla wszystkich osób. Umiejętności żeglarskie nie są wymagane, ale wcześniejsze doświadczenie żeglarskie i morskie jest zalecane. Rejsy odbywają się często w silnych wiatrach i przy dużej fali, więc należy być świadomym tej specyfiki żeglowania po Kanarach. W razie pytań prosimy o kontakt.

Jeśli chcesz pomożemy w zorganizowaniu urlopu żagle plus wypoczynek stacjonarny dla całej rodziny. Znajdziemy apartament, wynajmiemy samochód, opowiemy co i jak zobaczyć oraz czego spróbować. Napisz do nas, a chętnie doradzimy.

Serdecznie zapraszamy!

GŁÓWNE ATRAKCJE REJSU:

  • żeglarstwo:) (możliwe także nocne przeloty pomiędzy wyspami)
  • silne wiatry i oceaniczna duża fala
  • przepiękne i zróżnicowane wyspy takie jak: Teneryfa, Gran Canaria, Gomera, czy La Palma
  • Teneryfa (Los Gigantes, Park Narodowy Teide wraz z wulkanem, Masca, itd, itp.)
  • Gomera (wycieczka samochodem po wyspie, wejście na szczyt Garajonay)
  • Gran Canaria
  • znakomita kuchnia: ryby, owoce morza, świeże owoce (mamy swoje ulubione bary, tapasy i restauracje)

PLANOWANA TRASA REJSU:

Teneryfa (Marina San Miguel) – 2 lub 3 wyspy (Gran Canaria (Puerto Mogan), La Palma (Santa Cruz de la Palma), Gomera (San Sebastian)) – Teneryfa (Marina San Miguel). Odwiedziny w konkretnych portach zależą od prognoz pogody oraz decyzji skippera podjętej w porozumieniu z załogą. Przy odpowiednich warunkach pogodowych możliwość odwiedzenia El Hierro lub Fuertaventury.

Nasz jacht Sun Odyssey 449 (2017)
CENA - szczegóły oferty
Jak dotrzeć na miejsce

REZERWACJA

* pola obowiązkowe