Apartament Oliveta

widok_300pxMoże pomieścić do 4 osób.

Apartament położony w odległości 30 metrów od Villi Bacio, ten przytulny dom otoczony przez gaje oliwne został odrestaurowany w oryginalnym stylu toskańskim. Na dole znajduje się duży salon z oryginalnym kominkiem wykorzystywanym w przeszłości przez starych rolników, sofa i jadalnia. Z kuchni jest wyjście do ogrodu, gdzie jest miejsce do posiłków na świeżym powietrzu. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie i dwie łazienki z prysznicem. Basen (16m x 6,50 m) położony jest w pięknym, malowniczym miejscu i jest dzielony przez wszystkich gości.

CENA WYNAJMU: 750EUR/tydzień

Podane ceny są za apartament za tydzień (od soboty do soboty) i obejmują: pościel, prąd, gaz, wodę, sprzątanie końcowe. Każda rezerwacja musi zostać potwierdzona przez wpłacenie zaliczki w wysokości 30% przelewem bankowym, pozostałe 70% będzie płatne w dniu przyjazdu. Po otrzymaniu zaliczki, otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji. Płatności kartą kredytową nie są akceptowane.

Zameldowanie od 5 pm do 8 pm, wymeldowania 10:00 am.

Nowy podatek turystyczny

Chcielibyśmy poinformować wszystkich naszych gości, że miasto Florencja ostatnio wprowadziło podatek turystyczny. Od 1 lipca 2012 r., turystyka podatkowa będzie stosowana wobec nierezydentów. Od jednej do maksymalnie 6 kolejnych nocy. Stawka podatku dla budynków gospodarczych – w tym Fattoria to 1 Euro za osobę, za noc. W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy o kontakt, mamy nadzieję odpowiedzieć na wszystkie  pytania.

KONTAKT I REZERWACJA

biuro@morskiemile.pl, morskiemile@gmail.com, 0048-605-841-610

GALERIA

no images were found