Casa Dante

dante1_300pxMoże pomieścić do 8 osób.

W lesie piniowym, w pobliżu Villa Bacio, znajduje się pięknie urządzone mieszkanie na pierwszym piętrze. Casa Dante  składa się z ogólnodostępnego pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 4 sypialniami i 2 łazienkami. Wielkie otaczające dom pinie dają gościom możliwość pełnego relaksu. Basen (16m x 6,50 m) położony jest w pięknym, malowniczym miejscu i jest dzielony przez wszystkich gości. Dom jest dostępny od maja do września.

CENA WYNAJMU: 1200EUR/tydzień

Podane ceny są za apartament za tydzień (od soboty do soboty) i obejmują: pościel, prąd, gaz, wodę, sprzątanie końcowe. Każda rezerwacja musi zostać potwierdzona przez wpłacenie zaliczki w wysokości 30% przelewem bankowym, pozostałe 70% będzie płatne w dniu przyjazdu. Po otrzymaniu zaliczki, otrzymają Państwo potwierdzenie rezerwacji. Płatności kartą kredytową nie są akceptowane.

Zameldowanie od 5 pm do 8 pm, wymeldowania 10:00 am.

Nowy podatek turystyczny

Chcielibyśmy poinformować wszystkich naszych gości, że miasto Florencja ostatnio wprowadziło podatek turystyczny. Od 1 lipca 2012 r., turystyka podatkowa będzie stosowana wobec nierezydentów. Od jednej do maksymalnie 6 kolejnych nocy. Stawka podatku dla budynków gospodarczych – w tym Fattoria to 1 Euro za osobę, za noc. W celu uzyskania dalszych informacji, prosimy o kontakt, mamy nadzieję odpowiedzieć na wszystkie  pytania.

KONTAKT I REZERWACJA

biuro@morskiemile.pl, morskiemile@gmail.com, 0048-605-841-610

GALERIA

no images were found